Türkiye'de Üretilen Yazıcı ve Fotokopi Kağıtları

A4 Fotokopi Kağıtları Yorum yazın

Ofiste, iş yerlerinde ve okulda kullandığımız a4 fotokopi kağıtları farklı farklı kalite ve fiyatlara sahiptir.Bu yazımızda alışverişinizde size yardımcı olabilmek adına kağıtlarımız hakkında bilgi vermeye çalıştık.

 1. Mopak Kazançlı A4 Fotokopi Kağıdı

  Mopak Kazançlı Ofis Fotokopi KağıdıMopak markasının fiyat açısından en çok tercih edilen markası Kazançlı’dır.Fiyat performans düşünenlerin için vazgeçilmezdir.Yazışmalarda ve ofis içi kullanımda en doğru markadır. Sitemizden satın almak için tıklayınız.


 2. Mopak Rekort Laser A4 Fotokopi Kağıdı

  Mopak Rekort Laser Fotokopi KağıdıMopak markası birbirinden kaliteli kağıtları ile her ofise girmeyi hedefliyor. Tse belgeli rekort laser markası 80 gr. 1. hamurdur.Bütün baskı makinaları ile kullanılabilir.Sitemizden satın almak için tıklayınız.


 3. Navigatör A4 Fotokopi Kağıdı

  Navigator Fotokopi KağıdıNavigatör dünyada en çok tercih edilen kağıt markasıdır.Özel hamurdan üretildiği için baskı kalitesi yüksek, toner kullanımı düşüktür.Marka kağıt sıkışmaması için garanti vermektedir. Dünyada en çok satılan markadan satın almak için tıklayınız.


 4. Ve-ge Copier Bond Fotokopi Kağıdı

  Ve-Ge Copier Bond Fotokopi KağıdıYüksek kalitesi ve yerli olma özelliği ile Türkiye’de en çok tercih edilen markadır.Kalınlık ve tokluk özelliği ile çift taraflı baskı için uygundur.Renkli baskılarda gayet başarılıdır.Bütün baskı makinelerinde sorunsuz çalışır ve toz bırakmayan özelliğe sahiptir. Sitemizden satın almak için tıklayınız.


 5. Mopak Copy Boss Fotokopi Kağıdı

  Mopak markasının günlük kullanım için ürettiği bir markadır.Fiyat performans düşünenlerin tercihleri arasındadır. Sitemizden satın almak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir