Uygun/Ekonomik Fiyatlı A4 Fotokopi Kağıdı Markaları Yorum yazın

A4 fotokopi kağıdı satın alırken kağıt kalitesi kadar fiyatta önemli bir karar kriteri. Eğer kullanım alanınız/amacınız; çok kaliteli, kalın, prüssüz v.s. özellikler gerektirmiyorsa, daha ucuz ve ekonomik markaları tercih edebilirsiniz. Özellikle; ofis içi yazışmalar, öğrenci kullanımı yada daha düşük hızda yazıcı ve fotokopi makinalarında kullanım amaçlı düşünüyorsanız, tercihiniz ekonomik fiyatlı a4 fotokopi kağıdı markalarından yana olabilir.

Şuan Türkiye de en çok tercih edilen; ekonomi grubu ürünlerin başında VESTPA ve MOPAK Kazançlı Ofis Kağıdı ürünü gelmektedir. VESTPA a4 fotokopi kağıdı; gr olarak 75-78 gr aralığında olup, çok rahatlıkla işinizi görebilecek bir kağıt markasıdır. Bir Türk Firması tarafından Yurtdışında ürettirilen VESTPA A4 Fotokopi Kağıdı; Türkiye de en çok tercih edilen uygun fiyatlı bir üründür.

Bir diğer ekonomi gurubu a4 Fotokopi Kağıdı ise; MOPAK ın Kazançlı Ofis Kağıdı ürünüdür. MOPAK tarafından üretilen, yerli ürün olan Kazançlı a4 Fotokopi Kağıdı ise; 80 gr 1. Hamur bir üründür. Çok seri ve hızlı yazıcı/fotokopi makinaları dışında her makine da sorunsuz çıktı alınabilmekte, ofis, kırtasiye amaçlı kullanım için ise; son derece ekonomik bir üründür. %100 yerli ürün olması ve Türkiye’de üretiliyor olması ise; Mopak Kazançlı Ofis Kağıdı nın bir diğer önemli tercih sebebidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir