Kaliteli a4 Fotokopi Kağıdı Almak İstiyorum. Hangi Markayı Tercih Etmeliyim? Yorum yazın

En çok tüketilen kırtasiye ürünlerin başında gelen Fotokopi Kağıdı alırken en önemli konu maliyet. Diğer önemli kriter ise elbette kağıt kalitesi. Ancak; tüm fotokopi kağıtları benzer hatta aynı özelliklerle satışa sunulsa da; aslında kaliteleri arasında ciddi farklılıklar olabiliyor. A4 Fotokopi Kağıdının kalitesi ise; kalınlık, tokluk, pürüzsüzlük, beyazlık, toz bırakması, makina uyumluluğu gibi özellikleri ile ortaya çıkmakta.

Eğer kalite bir kağıt almak istiyorsanız; Navigator A4 Fotokopi Kağıdı bu konuda sektörde rakipsiz ve dünyanın en iyi a4 Fotokopi Kağıtlarından birisidir. Aynı zamanda Double A a4 fotokopi kağıdı da bir diğer üst kalite kağıt grubunda yer almaktadır. Her iki markada; ithal ürün olup, sıfır sorun ile gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Yerli ürünler içerisinde ise; VE-GE firmasının ürettiği,  Türkiye de ki en popüler a4 Kağıtlar dan olan Copier Bond u da tercih edebilirsiniz. Ve-Ge Copier Bond ürünü 80 gr. 1 Hamur olarak son derece kaliteli, beyazlık derecesi yüksek, her türlü yazıcı ve fotokopi makinasında sorunsuz kullanılabilen, TSE belgesine sahip a4 Fotokopi Kağıdı dır. Yine Yerli ürünler içerisinde MOPAK firmasının ürünlerinden Rekort Laser a4 Fotokopi Kağıdı da üst kalite bir ürün olarak, en çok tercih edilen, en çok kullanılaına a4 kağıtlarından bir diğeridir. İzmirde üretilen MOPAK ürünleri içerisinde en üst kalite olan Mopak Rekort Laser a4 Fotokopi Kağıdı, TSE Belgeli, tüm yazıcı ve fotokopi makinaları ile uyumlu, toz bırakmayan, sıkışma yapmayan ve baskı kalitesini net bir şekilde sunan kağıt markasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir